top of page
adorable-white-bulldog-puppy-portrait-social-banner.jpeg

ПРО КОМАНДУ GRAND ZOO

Нягулов Ярослав франчайзер

Ярослав Нягулов

СEO мережі зоомагазинів "Grand Zoo"

Ласкаво просимо до "GRAND ZOO" - вашого майбутнього партнера у бізнесі зоомагазинів!

Наша історія розпочалась у 2009 році, коли я розпочав свій шлях в бізнесі з першого невеликого магазину у МАФі на вулиці Варненській в Одесі. З того часу я пройшов довгий шлях, набравши великий досвід у галузі торгівлі та підприємництва.

 

Я прагнув застосувати свої знання  у бізнесі, що привело мене до відкриття мережі аптек у Одеській області. Ці аптеки, які я розвивав протягом 2011-2017 років, досі успішно функціонують.

У 2018 році я відкрив свій другий магазин під назвою "Goofy Shop" у ТРЦ "Альтаїровський". Проте, з часом з'явилось бажаня розширяти бізнес, і у 2019 році я переїхав у стаціонарний магазин "Goofy Shop" на вулиці Варненській.

У 2021 році наш бізнес досяг нового рівня, коли ми відкрили перший франшизний зоомагазин під назвою "ЗООМАРКЕТ" за адресою вулиці Космонавтів, 15. Це був важливий крок для нашої компанії, який позначив початок нашого швидкого розширення.

У 2022 році ми відкрили ще один "ЗООМАРКЕТ" у місті Львів за адресою вулиці Шевченка, 60. Зараз ми маємо 15 успішних зоомагазинів у Одесі та Львові, і це лише початок нашого шляху.

У 2023 ми створили новий напрям зоомагазинів під назвою "GRAND ZOO" до нього долучилось 7 магазинів у Львові та Одесі

У "GRAND ZOO" ми пропонуємо широкий асортимент товарів для домашніх улюбленців, якісних кормів, професійні консультації. Ми пишаємося нашим досвідом, професійним підходом та надійністю.

Наша мета експертність всіх франчазі, а також їх робітників. Ми проводимо навчання перед початком проекту, а також регулярні лекціі для підвищення знань у сфері Зоо.

 

Цим завданням займається Анастасія Рошевська - компетентний менеджер з навчання по зоотоварам з багаторічним досвідом у ветеринарній галузі. Вона має унікальну комбінацію знань і практичного досвіду, що дозволяє їй ефективно керувати процесом навчання по продуктам для домашніх тварин.

Анастасія працювала у ветеринарній лікарні "Айболит". Під час роботи в цьому ветеринарному закладі вона отримала цінний досвід у догляді за хворими тваринами.

Після роботи в лікарні "Айболит", Анастасія приєдналася до компанії "ВетБіо", яка спеціалізується на дистриб'юціі та продажу зоотоварів. Протягом двох років вона працювала на посаді менеджера з навчання та продажів. У цій ролі вона займалася розвитком та впровадженням навчальних програм для клієнтів.

Анастасія володіє глибоким розумінням потреб клієнтів у галузі зоотоварів та медицини для тварин. Її багаторічний досвід у ветеринарній галузі, вміння ефективно керувати навчанням та продажами, а також любов до тварин дозволяють їй бути успішним менеджером з навчання по зоотоварам.

Рошевська Анастасія менеджер з навчання

Рошевська Анастасія

Менеджер з навчання

bottom of page